Kontakt/Wycena - Druk Ścienny - WallJee

Kontakt/Wycena

Zapraszamy do kontaktu
z naszymi specjalistami.

Porozmawiajmy o Twojej nowej ścianie!

Jeśli chcesz poznać koszty swojego projektu, zapytać o szczegóły naszej oferty lub umówić się na realizację, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub wysłania niezobowiązującego zapytania ofertowego.

 

Cennik:

Koszty kompleksowej realizacji jest między 300-600 zł/m2.

Wpływa na to:
-grafika,
-stopień  skomplikowania  projektu,
-ilość m2  zamawianych  jednorazowo,
-lokalizacja (miejscowość)
-materiał  na  jakim  drukujemy,
-ilość  poprawek  graficznych,

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, koszt zależny jest również od lokalizacji, oraz projektu graficznego. Często grafikę dostarczają nam klienci, jednak są takie projekty, że wszystko musimy zrobić od podstaw - wtedy jest drożej. Innej pracy od nas wymaga projekt tworzony od początku, a projekt dostarczony przez klienta.

+48 690 115 866 +48 509 894 194 zapytaj@walljee.pl

Formularz zapytania

Formularz kontaktowy
Łukasz Różycki

Łukasz Różycki

lukasz@walljee.pl / 690 115 866

Cześć! Od 18 lat jestem związany z branżą budowlaną. Interesuje mnie budownictwo i architektura. Codziennie z pasją pomagam inwestorom przy budowie ich wymarzonych domów. Doradzam im też na etapie prac wykończeniowych.

Uwielbiam pomagać ludziom. Do każdego projektu podchodzę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Tak też jest z Walljee. Jest to produkt dla ludzi ceniących sobie design, indywidualność i nowatorskie rozwiązania, dlatego każde zlecenie traktuję jak wyzwanie pełne przygód.

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu - z chęcią opowiem Wam więcej o naszej usłudze.