O nas - Druk Ścienny - WallJee

O nas

Poznaj bliżej WallJee
oraz nasz Zespół.

Walljee powstało z pasji do pięknych wnętrz.
Kto dokładnie stoi za tym projektem?

Łukasz Różycki

Łukasz Różycki

lukasz@walljee.pl / 690 115 866

Cześć! Od 18 lat jestem związany z branżą budowlaną. Interesuje mnie budownictwo i architektura. Codziennie z pasją pomagam inwestorom przy budowie ich wymarzonych domów. Doradzam im też na etapie prac wykończeniowych.

Uwielbiam pomagać ludziom. Do każdego projektu podchodzę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Tak też jest z Walljee. Jest to produkt dla ludzi ceniących sobie design, indywidualność i nowatorskie rozwiązania, dlatego każde zlecenie traktuję jak wyzwanie pełne przygód.

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu - z chęcią opowiem Wam więcej o naszej usłudze.

Bardzo nam miło, że zainteresowało Cię Walljee. Stworzyliśmy tę markę jako grupa przyjaciół. Pewnego razu postanowiliśmy, że wprowadzimy nową jakość do branży wykończeniowej i właśnie dopięliśmy swego. Pozwól, że na początku opowiemy Ci o Walljee i przedstawimy się. Mamy nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, byśmy od razu przeszli na „Ty”.

Nie musisz planować gruntownego remontu, żeby przekonać się, jak dużym wyzwaniem jest etap wykańczania wnętrza. Już próba odświeżenia pomieszczeń pokazuje, jak wiele możliwości masz dziś do dyspozycji. Musisz określić preferowany styl, materiały, kolorystykę…, a trendy stale kreują nowe, intrygujące rozwiązania. Często jest to jednak coś kosztem czegoś. W industrialnym wnętrzu o betonowych lub ceglanych ścianach, trudno umieścić naklejki, które dodadzą unikatowego charakteru. Z kolei żeby urozmaicić drewniane deski grafiką, musisz zamieścić ją w ramie lub znaleźć fototapetę imitującą drewno i połączyć dwa projekty.

Z Walljee wcale tak być nie musi! Pamiętasz, jak mówiliśmy, że chcemy wprowadzić nową jakość do prac wykończeniowych? Oto ona: oferujemy Ci druk wybranego przez Ciebie obrazu lub grafiki na dowolnej powierzchni. Ozdobimy nim gipsowe ściany, drewno, metal, betonową powierzchnię, szkło, a nawet cegły. Walljee to technologia, dzięki której nie musisz już kupować fototapet czy obrazów. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcesz upiększyć lub ozdobić ścianę - w domu, biurze, hotelu.

Stwórzmy razem coś pięknego!