Blog - Druk Ścienny - WallJee

Blog

Zobacz nasze najnowsze wpisy.

Druk ścienny trzech wielkich drzew

Wydrukowaliśmy kolejne drzewa w przestrzeni biurowej dla firmy MORIS z Chorzowa. Nasza realizacja miała na celu ożywić biurowe wnętrza, oraz nawiązać do pięknego ogrodu za oknami pokoi biurowych.
Tak pięknej przestrzeni biurowej to jeszcze nie widzieliśmy.

 

Wydrukowaliśmy zabytek ze Szlaku Architektury Drewnianej.

Wydrukowaliśmy kolejny kolaż, powiększając zdjęcia do wielkości 150 cm wysokości. Tym razem to druk ścienny jednego z zabytków ze Szlaku Architektury Drewnianej.

 

Przenieśliśmy odręczny szkic na ścianę drukiem ściennym.

Historia tego druku zaczyna się od prostego telefonu: "Panie Łukaszu, wiedzieliśmy, co Państwo robią, chcemy takie coś u nas w szkole. Odezwiemy się, jak uzbieramy pieniądze :)"

I Pani Anna się odezwała i zadzwoniła, że mają środki na realizację projektu, więc śmiało możemy się spotkać. Wcześniej, przed spotkaniem, dostaliśmy maila z informacją, jaki ma być to projekt.

Czerwiec w druku ściennym Walljee - druk ścienny.

To był miesiąc pełen wrażeń i wyzwań, które towarzyszyły nam przez cały miesiąc.
Dużym projektom towarzyszą emocje, nerwy oraz oczekiwania, które sami sobie stawiamy, a także nasi klienci.

Skupię się w tym wpisie tylko na dużych realizacjach.

Wydrukowaliśmy ogromny mural drukiem ściennym.

Od zawsze chcieliśmy drukować duże projekty, duże murale, bo mamy do tego technologię, która pozwala nam to zrobić 7 razy szybciej niż uliczni artyści :)
Dlatego wydrukowaliśmy ogromny mural w szpitalu drukiem ściennym.

Etapy współpracy druk ścienny

Cześć, dzisiaj chciałbym podpowiedzieć Wam jak można z nami, w szybki sposób zrobić swój mural na ścianie, za pomocą druku ściennego. Etapy współpracy są proste i możemy działać :)

JAK DOBRAĆ GRAFIKĘ DO DRUKU ŚCIENNEGO?

Druk ścienny daje możliwości wydrukowania każdej grafiki, nie znalazła się jeszcze grafika, której byśmy nie byli w stanie przenieś na ścianę. Jedynie są grafiki, których nie pozwoli nam wydrukować klauzula sumienia, ale o tym w innej odsłonie naszego bloga.

Fundacja DKMS realizacja 16 m2

Ta historia rozpoczęła się kilka lat temu. Już nawet nie pamiętam kiedy zarejestrowałem się jako dawca.
Dobrze pamiętam za to moment, kiedy zadzwonił telefon z informacją, że mój bliźniak genetyczny jest w potrzebie.

Druk ścienny to nie tylko ściana

Mylnie można myśleć, że druk, który wykonujemy można malować jedynie na ścianach. WallJee drukuje na większości powierzchniach, a efekt jest zniewalający.

Wydrukuj co chcesz, na czym chcesz w 3 krokach- tak jak nasza klientka P. Sylwia.

P. Sylwia trafiła do nas od zaprzyjaźnionej firmy. W pokoju syna chciała wydrukować jego zdjęcie na ścianie obok telewizora. Żadna firma produkująca fototapety, tapety nie była w stanie zrealizować jej pomysłu w dobrej jakości.

Jak ozdobić ściany, żeby nadać im wyrazu? Przegląd trendów

Styl skandynawski wprowadził do naszych wnętrz harmonię i ostudził wiele zapędów na mnogość kolorów we wnętrzu. Jasne pomieszczenie wydają Ci się zbyt puste? Sprawdź jak ozdobić ściany, aby mieszkanie zyskało unikatowy charakter.

Co zamiast fototapety? Walljee!

Marzysz o pięknym krajobrazie we wnętrzu albo o umieszczeniu grafiki na murze, ale wizja klejenia fototapety i precyzyjnego dopasowywania elementów sprawia, że odpuszczasz? Nie rezygnuj z marzeń, ale poszukaj lepszych rozwiązań. Właśnie takim jest Walljee. Co to jest? Jaki efekt można uzyskać?