Etapy Współpracy - Druk Ścienny - WallJee

Etapy Współpracy

Przekonaj się jak wygląda współpraca przy projekcie z nami!

1. Pomysł

Wszystko zaczyna się od Twojej wstępnej wizji projektu. Zgłoś się do nas ze swoim pomysłem na obraz, który chcesz wydrukować. Tematyka dowolna. To może być Twoje zdjęcie, ulubiony pojazd, krajobraz lub cytat. W tej kwestii ogranicza nas jedynie wymiar powierzchni i Twoje preferencje.

Nie masz jeszcze wybranej grafiki ani konkretnego pomysłu na projekt? Chętnie Ci pomożemy! Zgłoś się do nas, a razem stworzymy obraz na Twoją ścianę.

2. Konsultacje

Potrzebujemy od Ciebie kilku informacji, aby wydrukować obraz na Twojej ścianie. Spodziewaj się więc, że nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy doprecyzujecie szczegóły realizacji.

Chcemy spełnić Twoje marzenie i urzeczywistnić Twoją wizję. Nasz doradca pomoże Ci więc w ostatecznym wyborze grafiki. Doradzi jej rozmiar i sprawdzi, czy miejsce na obraz jest odpowiednie, a jego powierzchnia wystarczająca.

3. Akceptacja projektu

Przed realizacją nadruku prześlemy do Ciebie gotowy projekt. Poprosimy, żebyś go zaakceptował lub poinformował nas o pożądanych zmianach. Później zmiany nie będą już możliwe dlatego ważna jest dokładna analiza przesłanego przez nas projektu.

Żeby mieć pewność, że projekt ma odpowiednią jakość, zrobimy próbny wydruk najbardziej szczegółowego elementu grafiki. Pozwoli to na realną ocenę szczegółowości projektu i pokazanie jak będzie on wyglądał. Dzięki temu zyskamy pewność, że będzie precyzyjna.

4. Ustalenie terminu realizacji

Wspólnie ustalamy termin realizacji, który Ci pasuje. Dopasujemy się do Twojego kalendarza tak, by realizacja była dla Ciebie wygodna. Czas druku zależny jest od wielkości zleconego projektu. Realizacja jest jednak zawsze szybka i kończy się tego samego dnia. W ciągu godziny zadrukowujemy do 16m2.

Termin realizacji zależy więc od Ciebie. Jeśli zależy Ci na czasie możesz być pewien, że po wcześniejszych ustaleniach niezwłocznie zrealizujemy Twój projekt. Bez stresu, bez ryzyka opóźnień – tak jak tego potrzebujesz.

5. Druk

Czas, żeby Twoja grafika w końcu ozdobiła ścianę. Gdy ustalimy wszystkie szczegóły, realizacja Twojego projektu jest bardzo prosta. Rozkładamy maszynę, zaczynamy druk i od razu podziwiamy efekty pracy.

Druk posiada żywe kolory i jakość od 700dpi. Świetnie sprawdza się w dynamicznych i szczegółowych projektach. Bez trudu uzyskamy trójwymiarowy efekt oraz głębię. Nadruk pozostaje ozdobą wnętrza nawet na 12 lat. Jest utwardzany światłem UV. Obraz jest odporny na zadrapania, mycie wodą i środkami dezynfekującymi. Możesz więc długo cieszyć się świetną jakością tej unikatowej ozdoby.