Przenieśliśmy odręczny szkic na ścianę drukiem ściennym. - Druk Ścienny - WallJee

Wydrukowaliśmy zabytek ze Szlaku Architektury Drewnianej.

Wydrukowaliśmy kolejny kolaż, powiększając zdjęcia do wielkości 150 cm wysokości. Tym razem to druk ścienny jednego z zabytków ze Szlaku Architektury Drewnianej.

 

Druk ścienny dla Gminy Polanka Wielka

Dzięki zaproszeniu Wójta Polanki Wielkiej, opracowaliśmy kolaż zdjęć kościoła, który jest drewnianym zabytkiem. Naszym pomysłem było pokazanie tego zabytku z kilku perspektyw, niekoniecznie trzeba decydować się tylko na jedno zdjęcie.

Sami zobaczcie więcej o tym zabytku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Miko%C5%82aja_w_Polance_Wielkiej

Prace graficzne druku ściennego 

Współpracując z naszymi klientami, staramy się przedstawić kilka opcji. Po przedstawieniu kilku wizualizacji udało się znaleźć tę idealną kompozycję.

Po wstępnej koncepcji nadszedł czas na stworzenie finalnych zdjęć w dobrej jakości do druku. Zawsze drukujemy zdjęcia w jakości 300 dpi, CMYK, co wymaga przekształcenia zdjęć, które często dostajemy w słabej jakości i małych rozmiarach. Nasz grafik, Wojtek, zawsze doprowadza grafiki do wersji finalnej w najlepszej możliwej jakości. Dodatkowo, Gmina zdecydowała się na nałożenie efektu sepii, co nadaje zdjęciom dodatkowego klimatu.

Przygotowania przed drukiem ściennym

Umawiamy się z klientem zawsze z tygodniowym wyprzedzeniem, abyśmy mieli pewność, że zdążymy przygotować się do tej realizacji. Kwestie logistyczne i druki próbne. To właśnie druki próbne w druku ściennym pozwalają nam uniknąć wielu pomyłek, które niestety są możliwe przy takich realizacjach. Druk zabytku to jeszcze dodatkowe wyzwanie, tutaj liczy się każdy detal na rysunku.

Wydrukowaliśmy drukiem ściennym kościół
      

Plan był prosty :), wyjazd z Krakowa o 7:00 i druk ścienny na korytarzu gminy. Wsiadamy w auto i jedziemy, meldujemy się o 8 na miejscu. Przygotowania i rozpoczęcie druku około 9:00. Sam druk zajął nam około 2 godziny, mimo tego, że ściana była naprawdę krzywa i wymagała od nas dużo uwagi.

Wracamy zadowoleni z kolejnej realizacji :)

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej naszych projektów, śmiało możecie rzucić okiem tutaj: https://www.facebook.com/walljeedrukscienny

A jeżeli interesuje Was współpraca z nami, zapraszamy do kontaktu: https://www.walljee.pl/kontakt

Pozdrawiamy Zespół Walljee