Druk ścienny trzech wielkich drzew - Druk Ścienny - WallJee

Druk ścienny trzech wielkich drzew

Wydrukowaliśmy kolejne drzewa w przestrzeni biurowej dla firmy MORIS z Chorzowa. Nasza realizacja miała na celu ożywić biurowe wnętrza, oraz nawiązać do pięknego ogrodu za oknami pokoi biurowych.
Tak pięknej przestrzeni biurowej to jeszcze nie widzieliśmy.

 

Druk ścienny dla firmy MORIS

Lubimy wyzwania, którym musimy sprostać w realizacjach druku ściennego. W tej realizacji nasz klient i jego architekt, chciał wydrukować drzewa, naotmiast brakowało pomysły jakie. Przyszliśmy z pomocą proponując kilkanaście drzew jako propozycji, które możemy również dowolnie modyfikować.

Zobacz nasze ostatnie realizacje druku ściennego: https://www.walljee.pl/realizacje/sciana/

 

Prace graficzne przy druku ściennym drzew

W naszym pakiecie usług zawsze mamy kilka poprawek projektowych i krytycznie zaglądamy na każdy projekt by dojść do wersji finalnej grafiki, która klientowi będzie się podobała. Nam grafika musi się podobać pod kątem jakościowym, nie chcemy zaakceptować grafiki, która będzie miała słabą jakość.

W tych trzech drukach musieliśmy również zadbać o wycięcie drzew z tła, tak by wydrukować samo drzewo bez pozostałości tła.

Wydrukowaliśmy druk ścienny trzech wielkich drzew bez tła.

Przygotowania przed drukiem ściennym

Kolejnym etapem jest druk próbny, który wykonujemy w naszym biurze. Przygotowanie fragmentu grafiki pozwala nam sprawdzić jaki efekt finalny jesteśmy w stanie uzyskać przy druku u naszego klienta.

Nasza ściana jest już kilkanaście razy zadrukowana oraz pomalowana na nowe projekty.

Wydrukowaliśmy drukiem ściennym trzy drzewa każdy o wymiarze około 6m2


Zawsze w dniu wyjazdu sprawdzamy check listę, czy wszystko ze sobą zabraliśmy. Wycieczka na druk ścienny bez jednego elementu może zakończyć się brakiem realizacji.

Brak realizacji= dodatkowe koszty Brak realizacji= rozczarowanie klienta. Wszyscy na tym cierpią.

Wróciliśmy zadowoleni, bo to był fajny projekt:)

Cieszy nas zawsze to, że jakość wydruku zaskakuje klienta. Każdy z klientów jest pod wrażeniem tego jak żywe są drukowane kolory, oraz jak duża jest detaliczność drukowanych projektów.

Spełniamy marzenia klientów o fajnych projektach, często przekraczając ich wyobrażenia.

Chcesz porozmawiać o swoim projekcie, to pisz/dzwoń śmiało:

https://www.walljee.pl/kontakt

Pozdrawiamy Zespół Walljee