Walljee - zastosowanie i możliwości - Druk Ścienny - WallJee

Blog

Zobacz nasze najnowsze wpisy.

Walljee - zastosowanie i możliwości

Walljee to rewolucja w branży wykończeniowej. Jest doskonałym zamiennikiem fototapety, alternatywą dla rodzinnych zdjęć wiszących w ramach czy kolażu z grafik. Sprawdzi się w domowych wnętrzach, biurach, hotelach czy przestrzeniach użyteczności publicznej. Przekonaj się sam, jak wiele możliwości daje Walljee.

Nowoczesna dekoracja ściany

Szukasz oryginalnych rozwiązań do wnętrz? Modne dekoracje już Ci się opatrzyły? Trafiłeś w dobre miejsce! Walljee to nowa propozycja na rynku, dzięki której szybko ozdobisz swoje wnętrze w unikatowy sposób. Specjalna drukarka wydrukuje dla Ciebie dowolny, wybrany wcześniej wzór. Już nie musisz kleić pasm tapety i czekać aż spoiwo wyschnie, ani wiercić otworów do zamocowania ramek. Technologia Walljee to zdecydowanie przełom w pracach wykończeniowych. Jak to działa? Kto może skorzystać z Walljee?

Zalety druku na ścianie

Chociaż tworzenie kolażu ze zdjęć lub grafik, jak i przyklejanie fototapety jest jedną z popularniejszych metod zdobienia ścian, wymaga wyjątkowej precyzji. Krzywo zawieszone ramki od razu rzucają się w oczy. Źle zamontowane pasma fototapety niszczą cały wzór. W efekcie zamiast ozdoby wnętrza powstaje koszmar, nie tylko dla perfekcjonisty.

 

Takiego problemu nie ma, gdy zdecydujesz się na Walljee. Druk na ścianie za każdym razem jest precyzyjny. Maszyna jeździ po specjalnej platformie - nie ma więc mowy o przesunięciu czy nierówności. Każda grafika tworzona jest we wskazanym wcześniej miejscu. Może pokryć niemal całą powierzchnię ściany lub zająć jedynie jej niewielki fragment - to zależy tylko od Twoich preferencji.

 

Druk powstaje szybko. Maszyna pokrywa Xm2 ściany na godzinę. Nadruk jest od razu suchy, więc możesz go dotykać, bez obaw o rozmazanie pracy czy zarysowanie jej. Dekoracja może zdobić Twoją ścianę nawet 12 lat.

Jak wygląda wydruk?

Precyzyjnie, dokładnie, z zachowaniem szczegółów - tak właśnie drukuje Walljee. Maszyna rozpyla na wyznaczonej powierzchni wysokiej jakości, ekologiczny tusz, który szybko schnie. Obraz nie rozpływa się, a kolory nie zlewają się, mimo że wydruk powstaje na pionowej powierzchni. Jakość barw jest wysoka - drukujemy w jakości min. 700 dpi. Intensywne odcienie idealnie się przenikają i nawet po kilku latach są soczyste.

 

Druk jest odporny nie tylko na zarysowania, ale też nie działanie promieni słonecznych. Oczywiście grafika nie musi być kolorowa. Stworzymy dla Ciebie także czarno-białe projekty. Przed każdym wydrukiem testujemy obraz - nanosimy na mur jego najbardziej szczegółowy fragment.

Co możesz wydrukować?

Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt o dowolnej szerokości i wysokości nie większej niż 4 m. Powiedz nam, o jakim nadruku marzysz, a wspólnie stworzymy unikatowy obraz do Twojego wnętrza. To może być ulubiona grafika, zdjęcie rodzinne, portret czworonożnego pupila, panorama ukochanego miasta… w zasadzie wymieniać można by w nieskończoność, bo podczas Tworzenia grafiki, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

 

Walljee idealnie sprawdza się do nanoszenie na ścianę napisów i różnego rodzaju cytatów. Słowa będą wyraźne, precyzyjnie wydrukowane (bez zacieków, które często powstają przy odbijaniu ich z szablonu) i czytelnych rozmiarów. Możesz je zaprojektować pod dowolnym kątem. Nadruk jest także najlepszym wyborem do naniesienie identyfikacji wizualnej w Twoim biurze. Jest trwały i estetycznie prezentuje się przez wiele lat. Podczas tworzenia nadruku nie wykorzystujemy szablonów czy folii (powierzchni nie trzeba zabezpieczać przed kurzem), dzięki czemu jest to wyjątkowo ekologiczne rozwiązanie.

Walljee zastosowanie znajduje i w domach, i w biurach.

Drukarka jest niewielka, co pozwala wykonać pracę bezpośrednio u Ciebie. Maszyny używamy i na dużych powierzchniach, i na mniejszych ściankach działowych. Nadruk będzie ozdobą zarówno salonu, jak i sypialni. Urozmaici też pokój dziecięcy czy domowy korytarz.

 

Nadruk idealnie sprawdza się w przestrzeni biurowej. Jest jednym z najlepszych sposobów na wyeksponowanie prac agencji kreatywnej czy biura projektowego. Regularnie możesz zmieniać grafiki na ścianie, bo druk nie uszkadza jej powierzchni. Wystarczy, że zamalujesz poprzedni obraz i mur znów jest gotowy do naniesienia nowego projektu. Decydując się na nadruk zamiast tradycyjnych obrazów, łatwiej będzie Ci utrzymać czystość w restauracji, placówkach edukacyjnych czy salonach piękności. Taka unikatowa dekoracja z pewnością zaskoczy też hotelowych gości.

 

Grafika jest odporna na wodę i środki dezynfekcyjne, co pozwala wykorzystać tę technikę dekorowania wnętrz w szpitalach, gabinetach dentystycznych czy prywatnych przychodniach lekarskich.

 

Walljee zastosowanie znajduje na wielu powierzchniach, także zewnętrznych. To duża zaleta tej technologii. Wybraną grafikę możesz nanieść na gipsową ścianę, ale także na: drewno, klinkier, porcelanę, szkło, cegły czy beton. Projekt nie zakrywa struktury powierzchni, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej unikatowy.